Foto/ Festivali Coachella, ja si u shfaq Gigi Hadid!

Coachella është një festival që ka të bëjë shumë me modën aq sa dhe me muzikën!

Të dielën që lamë pas në këtë festival është shfaqur dhe Gigi Hadid, me disa veshje interesante që kanë ndezur vëmendjen e të pranishmëve. Ndiqni fotot në galerinë më poshtë./D.B/Dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Xhunga nis ciklin: Dritare në Turizëm

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.