Foto/  Fëmijët shqiptarë mësojnë për Noizin në tekste shkollore

Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit Noizi, është një ndër reperët më të komentuar në mediat rozë në vend.

Por, duket se tanimë për Noizin, po u mësohet edhe fëmijëve shqiptarë.

LEXO DHE :  Fatos Kongoli dhe gënjeshtra e pashmangshme

Në një foto të publikuar nga vetë reperti, nxënësit duhet të plotësojnë në hapësirë bosh, dhe në këtë fjali përmendet edhe emri i reperit bashkë me foton e tij./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.