Foto/ Fejohet këngëtarja e njohur shqiptare

Kohët e fundit, këngëtarja e njohur Morena Taraku na ka lënë të kuptojmë që ishte në një lidhje kur ajo u kërkonte fansave të saj t’i sugjeronin një dhuratë për Shën Valentin.

Sot ajo ka konfirmuar gjithçka, duke treguar se është fejuar.

LEXO DHE :  Pas kafkës së të rinjve po rriten struktura të pazakonta kockash

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Morena ka nxjerrë një foto të unazës në gisht dhe shkruan: “Unë i thashë po!”

Akoma nuk dihet se kush është partneri i saj, por besojmë që së shpejti Morena do të na njohë me të./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.