Foto/ Fejohet aktori i famshëm amerikan

Chris Pratt dhe Katherine Schwarzenegger kanë njoftuar fejesën e tyre pas shtatë muajsh lidhjeje. Këtë të diel, aktori 39-vjeçar e publikoi në Instagram lajmin e bukur, duke postuar një foto ku shihet i përqafuar me të fejuarën dhe ajo që bie në sy është unaza super e bukur me diamant.

LEXO DHE :  5 gabimet ushtarake që kanë vendosur fatin e Luftës së Dytë Botërore

Chris shkroi përbri fotos: “Jam shumë i lumtur që më the po! Jam i lumtur që po martohem me ty! Krenar që do të jetoj me ty”/K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.