Foto/ Elita Rudi sapo na tregoi fustanin e nusërisë

Dasma e Gjikos dhe Elitës është shumë pranë, dhe sigurisht do jetë një nga dasmat më të përfolura të vitit.

Elita ndryshe nga vajzat e tjera, të njohura, ka ndarë me ndjekësit e saj çdo ditë nga një detaj dasme. Deri tani ajo na ka treguar pak dekorin, pajën e saj, këpucët dhe së fundmi, edhe fustanin e nusërisë.

 

Ky i fundit nuk pritej, por ja që Elita na e shoi kureshtjen disi moderatorja, me foton e fundit të postuar në Instagram.

LEXO DHE :  Mblidhen në Tiranë grupet koordinuese të qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës

 

 

View this post on Instagram

 

2

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

Fustani nuk është postuar plotësisht, por dukej që ishte i mrekullueshëm.  Elita mbyll postimin e saj me numrin “2”, që nënkupton edhe dy ditë nga dasma. Tani le të presim çfarë do na tregojë nesër, një ditë para dasmës së saj me Gjikon./E.B-dritare.net

Image result for elita gjiko

Image result for elita gjiko

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.