Foto e video/ Oprah Winfrey pushime në Adriatik

Oprah Winfrey, drejtuese e një rrjeti televiziv, aktore, prodhuese emisionesh dhe një ndër gratë më me ndikim në botë, po kalon pushimet buzë Adriatikut, në Mal të Zi dhe Kroaci.

Winfrey ka postuar foto dhe video në instagramin e saj e cila ndiqet nga plotë 14.8 milionë njerëz.

Sigurisht që vizita e saj në këto dy vende është një reklamë që nuk ka çmim për këto bregdete të cilat janë në “luftë” me vendet e tjera, për turistë elitar si Winfrey.

Got up to see the sun rise in a new place. Helloooo Montenegro!!

A post shared by Oprah (@oprah) on

Winfrey  ka postuar edhe një foto që shfaqet në Kotorr krah Fareed Zakaria , gazetarin, shkencëtarin politik dhe autorin e dhjetëra artikujve në CNN , Washington Post dhe shumë media prestigjioze botërore.

LEXO DHE :  Operacion blic në burgje, ja të burgosurit ‘vip’ që u kapën me celularë!

E dashur Oprah, je kaq afër Shqipërisë, eja edhe këtu!/ I.M-Dritare.net

Exploring new places. Going ashore in Dubrovnik, Croatia.

A post shared by Oprah (@oprah) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.