Foto e rrallë, ja si dukej Basha kur takonte Rugovën si punonjës i UMNIK!

“Panorama” sjell një foto të rrallë të kreut të PD­së, Lulzim Basha në kohën kur punonte për UMNIK­un në Kosovë. Në këtë foto, që është shkëputur nga një video shfaqet Basha dhe Rugova në periudhën më të vështirë të tij.

LEXO DHE :  Ky detaj i prish foton Aulona Mustës!

Basha_Rugova

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.