Foto e parë e Cristiano Ronaldos me ekipin e Juventusit

“Trajnimi i parë i vështirë. Puna e bërë”, shkruan Cristiano Ronaldo në postimin e tij në “Instagram”. Ky është postimi i parë i Cr7 së bashku me ekipin e Juventusit.

Fotografia në pak minuta ka marrë mijra like , ose më mirë, diçka më shumë: 3 milionë “zemra” (tani për tani). V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Rama me studentët e Mjekësisë: Së shpejti do të çelet spitali i ri i Kirurgjisë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.