Foto/E kishte mbajtur të fshehtë, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i mirënjohur Renis Gjoika, nipi i të madhi Aleksandër Gjoka është bërë baba për herë të parë.

Askush nuk e dinte se çifti Gjoka ishin në pritje të një fëmijë dhe tashmë lajmi i bukur bëhet i ditur nga vetë babai i ri, Renisi i cili ka zbuluar edhe emrin e vogëlushes. Ajo është quajtur Aura dhe stafi i Dritare.net i uron jetë të gjatë dhe shëndet./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Kallëzimi i Metës/ Ardian Dvorani paraqitet në Prokurori

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.