Foto/ Drita, uji dhe lëvizjet bëjnë kryevepra

 

Joan Carol është një fotograf dhe dizajner grafik nga Spanja. Më shumë se 100,000 njerëz janë të kënaqur me llogarinë e tij Instagram. Elementët që ai përdor në mënyrë që fotografitë të dalin perfekt, janë drita, uji, dhe lëvizjet  që duhet të bëjnë njerëzit që pozojnë. Nëse jeni mërzitur nga jeta reale, ndonjëherë të vetmet gjëra që na frymëzojnë janë fotografitë.

LEXO DHE :  TgCom24: Shqipëria në modë mes jetës së natës dhe plazheve si të Karaibeve

Dritare.net ju sjell sot në këtë artikull fotot më mahnitëse nga llogaria e fotografit Joan Carol./A.C-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.