Foto/ Do mahniteni nga këta shatërvanë!

Në vende të ndryshme të botës, si Stokholm, Kinë, Peru etj, gjenden shatërvanë vërtet të veçantë.  Madje disa prej tyre duket sikur po sfidojnë gravitetin, ndërsa disa të tjera sikur rrotullohen.

LEXO DHE :  Opozita shtyn datën e protestës, ja kur do të zhvillohet!

Dritare.net ju sjell më poshtë disa foto që do ju mahnisin. Shikoni shatërvanët në galeri./E.B-dritare.net

Vëmednje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.