Foto/ Djali i Alban Dudushit feston ditëlindjen e parë

Kroi Art, djali i Bieta Sulos dhe Alban Dudushit mbushi një 1 vjeç,
Kjo ishte një arsye për të mbledhur bashkë familjarët dhe miqtë e çiftit për të festuar ditëlindjen e parë të vogëlushit.

LEXO DHE :  Vëmendje vajza! Ja si duhet të dukeni kur takoni për herë të parë prindërit e të dashurit tuaj!

Nga fotot duket se është zgjedhur një ambient i hapur dhe i kuruar bukur. Dritare.net i uron Kroi Art edhe 100 vite të tjera të lumtura./ E.K-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.