Foto/ Djali i Alban Dudushit feston ditëlindjen e parë

Kroi Art, djali i Bieta Sulos dhe Alban Dudushit mbushi një 1 vjeç,
Kjo ishte një arsye për të mbledhur bashkë familjarët dhe miqtë e çiftit për të festuar ditëlindjen e parë të vogëlushit.

LEXO DHE :  Zheji: Në Shqipëri, priten vrasje politike që janë ndërprerë që nga koha e Hoxhës

Nga fotot duket se është zgjedhur një ambient i hapur dhe i kuruar bukur. Dritare.net i uron Kroi Art edhe 100 vite të tjera të lumtura./ E.K-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.