Foto/ Ditëlinja e kuqe e Neymar mbi paterica!

Neymar ka zhvilluar një festë elektrizuese me rastin e ditëlindjes së tij të 27-të.

Në këtë festë të futbollistit ka mbizotëruar ngjyra e kuqe e cila ka rënë në sy.

Mes të ftuarve ishin shumë emra të njohur të fushës së blertë, ku dalloheshin ato të PSG-së. Kjo mund të përshkruhet edhe si ditëlindja më e dhimbshme e brazilianit, i cili vuan nga një dëmtim në kavilje dhe është shfaqur me paterica në këtë festë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.