Foto/ Disa ide si të krijoni një kopsht mahnitës, në shtëpi!

Keni shtëpi private, apo jetoni në apartament? Nuk ka problem për ne, pasi këto ide kopshti do t’ju mahnitin. Nëse keni një hapësirë të vogël në shtëpi, ju mund të krijoni një kopsht magjik, me lule, dhe kolltukë. Sidomos tani në verë, janë vendi ideal për të dalë, e pirë një kafe, apo bërë muhabet me miqtë.

LEXO DHE :  Të gjithë sytë nga Shqipëria, po Basha e Kryemadhi ku janë?

Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, disa ide si të krijoni një kopsht mahnitës në shtëpinë tuaj./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.