Foto/ Disa ide si ta përdorni drurin, për mobilimin e shtëpisë!

Druri është një nga materialet më të gjithanshme. Ju mund ta shkurtoni, ta gdhendni, t’i jepni forma nga më të ndryshmet, etj. Nëse ju mbeten disa copa druri të papërdorshme, nuk keni pse i digjni edhe ato mund t’i fusni në punë. Me drunj ju mund të krijoni një dysheme, një krevat, mur etj. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, disa ide si ta përdorni drurin, në shtëpi./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Videoreportazh/ Në Leskovik, verën dhe rakinë e gjen te Theodhori!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.