Foto/ Disa ide gjeniale si t’i ricikloni mobiliet e vjetra

Riciklim mobiliesh. Kur dëgjojmë për herë të parë këtë term, duhet të pranojmë se mendimi i parë që na vjen ndërmend është “kurrë në shtëpinë time”,  duam gjëra të reja, me cilësi të shkëlqyer. Epo, pasi të shihni këto sugjerime, do të kuptoni se kjo logjikë është thjesht e gabuar. Kush thotë se, mobiliet e bukura është e vështirë t’i arrish e ka gabim. Jo vetëm që nuk do të harxhoni para për të blerë mobilie të reja, por ju edhe do të argëtoheni duke i bërë ato, dhe pastaj më interesante bëhet e gjitha kur i tregoni miqve sesi e keni transformuar një mobilie, nga një vjetërsirë në diçka të re dhe të bukur.

LEXO DHE :  Të refuzuarit e mëdhenj të Perëndimit, që bëjnë si të gëzuar

Shihni këto foto që dritare.net sjell për ju dhe nuk do të hidhni më asgjë që mendoni se është e vjetër apo që për momentin nuk ju hynë në punë./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.