Foto/ Dikë e paska zënë mallkimi i Neritan Cekës, ja çfarë i ka ndodhur!

Arkeologu i njohur Neritan Ceka pak ditë më parë u bë hit, kur mallkoi të gjithë ata që do të shkojnë të votojnë me 30 qershor.

“Shqiptarë, në 30 qershor ju vraftë Zoti nëse shkoni në votime.

Jeni të marrë dhe ju vraftë Zoti! I zëntë bukën e kalamajve!

Në dhjetor edhe unë kam pas kalamaj, edhe halle dhe i kam lënë të gjitha për të dhënë votën, ai që shkel mbi votën iu qërofshin sytë, nuk di çfarë mallkimi tjetër të them!”-mallkoj Ceka, por disa nga shqiptarët ai i ç’mallkoi pak ditë më vonë.

LEXO DHE :  Manastirliu në Shkodër: Ulen radhët e pritjes për koronarografitë, përfituan mbi 6800 pacientë

Por duket se dikë e ka zënë mallkimi i Cekës.

Së fundmi një qytetar një Tiranë është shfaqur sot me një parullë në dorë ku ka ironizuar Cekën.

“Mua më zuri mallkimi i Cekës, më ngordhi gomari. What a pity! (Sa keq)”, shkruhet në pankartën që qytetari mbante në duar./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.