Foto/ Diegia e mandateve dhe memet

Partia Demokratike me aleatë dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, kanë vendosur ditën e hënë diegien e mandateve të deputetëve të tyre.

Kjo situatë, është ndjekur me vëmendje në opinionin publik, por nuk u ka shpëtuar as faqeve të memeve të cilat e kanë shfytëzuar hapësirën e tyre për të bërë humor.

LEXO DHE :  Paloka: Rama si Millosheviçi, PD në qeveri do të kompensojë banorët me vlerë tregu

Më poshtë disa foto të ditës së sotme për vendimin e opozitës për të djegur mandatet./ I.M-Dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga Facebook, për të parë fotot e plota klikoni në www.dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.