Foto/Rama dhe Erdogan, bashkë për pushime

Kryeministri i vendit, Edi Rama ndodhet në Turqi për një vizitë zyrtare. Këtë fakt e ka zbuluar vetë Rama teksa poston një foto me presidentin e Turqisë, Rexhep Tahip Erdogan. Takimi i Ramës me Erdoganin u zhvillua në rezidencën e presidentit turk, në Marmaris.

LEXO DHE :  Arbër Zaimi: Kosova dhe Shqipëria nuk kanë luks për konflikte

“Në mikpritjen e Presidentit Erdogan në rezidencën e tij verore në Marmaris🤝”,- shkruan Rama.

Ju kujtojmë se, disa ditë më parë, edhe kreu i shtetit, Ilir Meta, u takua me Erdogan./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.