Foto/ Deputeti shqiptar, kapet duke puthur Ministren

Ajo drejton një nga ministritë më të rëndësishme të kabinetit Rama, atë të Drejtësisë, por bie në sy edhe për sharmin e saj. Etilda Gjonaj është një nga zonjat më të hijshme të Parlamentit dhe qeverisë, që Rama i ka besuar një pozicion të rëndësishëm.

Këtë të enjte, zonja Gjoni ishte veshur me shumë shije, pantallona blu të ngushta dhe një xhaketë ngjyrëqielli. Sapo ka dalë nga seanca, ajo është takuar me deputetin e karrierës në PS, zotin Bashkim Fino.

LEXO DHE :  Manastirliu në Mamurras: Garantojmë urgjencën 24/7, objektet shëndetësore të dëmtuara do të rindërtohen

Ai, pasi e ka përqafuar zonjën Gjonaj, ashtu siç bëjnë zakonisht socialistët me deputetet zonja, me sa duket nuk është mjaftuar me aq, por i ka puthur edhe dorën. Çfarë xhentelmeni Fino!!!!!/ I.M-Panorama

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.