Foto/ Demi Rose, e mahnitshme me fustanin e mëndafshtë

Demi Rose vazhdimisht poston foto të bukura dhe provokuese në Instagram. Hijeshia dhe format e saj trupore, e bëjnë modelen të duket fantastike në çdo dalje të saj publike.

Së fundmi, Demi dukej sensacionale, e bukur dhe plot shkëlqim, ndërsa mbërriti në Hollivud, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Rekord / 19 mijë bileta të shitura për derbin kryeqytetas

Demi kishte veshur një fustan mëndafshi të çarë në njërën anë dhe një palë taka të bardha. Modelja zgjodhi t’i mbajë flokët lëshuar./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP