Foto/ Dalin pamjet nga aksidenti i Taulant Ballës

Deputeti, Taulant Balla, ditën e sotme është përfshirë në një aksident, ku fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar.

05-4-768x576

Ndërkohë, në disa foto të publikuara nga TPZ.al, shihen pamjet e aksidentit dhe makina, që ka përfunduar në një arë./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rekomandimi për Shqipërinë/ Rama: Ja lajmi i mirë nga Bashkimi Evropian!

02-8-768x576

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.