Foto/ Çfarë nuk u pa pas mbledhjes së Kryesisë së PS!

Paraditen e sotme, kryeministri i vendit, Edi Rama mblodhi Kryesinë e Partisë Socialiste.

Në mbledhje ishin të pranishëm, kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Arsimit, Besa Shahini, ministri i Jashtëm, Gent Cakaj.

LEXO DHE :  Dobia e dënimit alternativ!

Në disa foto, shihen ministrat teksa dalin nga mbledhja, dhe kryebashkiaku Veliaj, teksa merr biçikletën./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.