Foto/ Çastet më romantike mes princit Harry dhe Meghanit, në Marok!

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë përfunduar turin mbretëror para lindjes së fëmijës së tyre të parë. Pasi kaloi një periudhë kohe, ndërkohë që Meghan mori pjesë në baby shower-in në Nju Jork, çifti u ribashkua dhe udhëtoi në Marok, duke i kënaqur fansat me veprat dhe çastet teksa tregonin dashurinë.

Në turin tri ditor, çifti ka qenë më romantik se kurrë. Meghan dhe Harry, në çdo dalje në Marok fotografoheshin dorë për dore, të buzëqeshur, të lumtur nga udhëtimi i tyre.

LEXO DHE :  Ide si të kombinoni çizmet, me veshjen tuaj

Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, çastet më romantike mes princit Harry dhe Meghanit, në Marok. Zbulojini!/K.C/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.