Foto/ Bukuroshja topolake, që nuk ka frikë t’i ekspozojë linjat në plazh!

Ajo mori famë në vitet ’90 me format e saj bombastike, duke fituar zemrat e fansave.

Dhe bukuroshja Kelly Brook tregoi sërish se nuk ka turp t’i tregojë format që ka, ndërsa u fotografua në një plazh në Portugali, bashkë me të dashurin e saj, Jeremy Parisi.

LEXO DHE :  Atentat në Vlorë, një i vrarë dhe një i plagosur rëndë

38-vjeçarja kishte veshur një palë bikini të zeza me lule, të frymëzuara nga retro, që i theksonin dhe më shumë gjoksin gjigant dhe vithet./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.