Foto/ Brenda shtëpisë së çiftit mbretëror Harry dhe Meghan

Princ Harry ka mirëpritur kryeministrin e Nepalit, nga është bërë e mundur të dalin disa pamje nga banesa e princit dhe dukeshës Meghan Markle si dhe vogëlushit të sapoardhur në jetë Archie.

Në shtëpinë e çiftit mbretëror shihen foto të Meghan dhe Harry që duket të jetë realizuar gjatë fejesës dhe që nuk janë bërë kurrë publike.

LEXO DHE :  Pasi lajmëroi se do e padiste penalisht Dvoranin, Meta: Skandaloz presioni ndaj KED

Gjithashtu krah asaj kornize është dhe një foto e Princ William dhe dukeshës Middleton dhe një foto e dy vëllezërve kur ishin të rinj./ e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.