Foto brenda kuzhinës, në shtëpinë e Arbana Osmanit!

Arbana Osmani, përveç talentit që e ka bërë ndër emrat më të mirë në fushën e moderimit, ka edhe një tjetër pasion, gatimin. Në vitin 2013, ajo publikoi librin e saj të kuzhinës, “Receta për njerëzit që dua”. Ndonëse e angazhuar në punë, ajo nuk e lë pas gatimin. Dhe herë pas here na e tregon me anë të postimeve në instagram.

Ditën e sotme, Arbana ka vendosur ta kalojë në shtëpi. E diela i takon familjes, por drekën sot në shtëpinë  e saj e ka përgatitur vëllai. Shef Shpati siç e quan ajo. Nëpërmjet postimit në instagram, si njerëz kureshtarë që jemi, vëzhguam pak rreth e rrotull këndin e preferuar të Arbanës në shtëpi.

LEXO DHE :  Austria dhuron 600 mijë euro për ndërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti

Një ambient i thjeshtë, me hapësirë të madhe, komode ku mbizotëron e bardha, kjo është kuzhina e Arbanës./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.