Foto/ Brenda festës së ditëlindjes magjike, të Kylie Jenner!

Mbrëmja e djeshme ka qenë një festë e madhe për familjen Kardashian, motra e tyre Kylie Jenner ka festuar 21 vjetorin e lindjes.

Edhe pse kaq e vogël, muajin e kaluar, Kylie u shpall si miliarderja më e re, e bërë vetë, sepse ajo ka dhe kompaninë kozmetike e saj.

Në festën e saj nuk kishin munguar miqtë, dhe ajo që mbizotëronte ishte ngjyra rozë.

LEXO DHE :  Keni dasmë? Ja disa ide çfarë fustani të vishni!

Gjithashtu të ftuarit kishin mundësi të zgjidhnin gotat e koduara sipas statusit të tyre. Rozë- të lidhur. E verdhë-beqarë, dhe jeshile- e komplikuar.

Edhe torta ishte e mrekullueshme, shikoni galerinë më poshtë për të parë fotot./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.