Foto/ Brenda festës së aktorëve të filmave +18

Ka nisur festivali më i madh në botë i filmave për të rritur.

“Daily Star” ka publikuar fotot nga AVN Expo, festivali i cili grumbulloi aktorët më të njohur të filmave +18 por edhe fansa të tyre.

Plotë 600 aktorë të filmave porno, pritet të marrin pjesë në këtë festival 3 ditor, ndërsa pritet të jenë edhe 50.000 fansa./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Ja si do të vijojë aksioni opozitar!

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga facebook dhe je mbi 18 vjeç, për të parë fotot e plota klikoni në www.dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.