Foto/ Bebe Rexha e vogël, brune dhe me baluke

Pavarësish sesa Bebe Rexha luan me stilin e saj të flokëve, ne gjithmonë jemi mësuar me flokët e saj bionde dhe të shkurtra. Por, ju,  as që e keni idenë si është dukur Bebe, kur ka qenë një vajzë e vogël.

Së fundmi, Bebe ka nxjerrë një video të vitit 1995, ku ajo ka qenë shumë e vogël, dhe shihet duke kënduar. Ajo që bie në sy, përveç zërit të ëmbël, është pamja e saj shumë ndryshe. Bebe ka qenë me flokë të zeza dhe baluke./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Princi i Monakos dekoron Metën, me Medaljen e Urdhërit të Shën Karlit

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.