Foto/ Balla: Kjo është Tirana e njerëzve të zakonshëm!

Pas protestës së 16 shkurtit, Tirana po feston sot Ditën e Verës. Ndërkohë, kreu i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla përmes disa fotosh në rrjete sociale ka shkruar se, kjo është Tirana e njerëzve të zakonshëm.

“Lali Eri paska pas të drejtë, më mirë më 14 në Elbasan🌺 dhe më 17 në Tiranë🌞🌹. Kjo është Shqipëria dhe Tirana e njerëzve të zakonshëm🇦🇱🇪🇺🇺🇸. Ata dje i kishim për të mos harruar kurrë çfarë përfaqëson Saliu&Luli&Mona👎.”,- shkruan Balla./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama paralajmëron opozitën për 30 qershorin: Ta provojnë të sulmojnë qendrat e votimit, ta provojnëPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.