Foto/ Baballarët më të pashëm të kohëve moderne!

Sot bota feston Ditën e Baballarëve. Dedikime të ëmbla, foto të vjetra dhe të rikthyera, shumë nga ne kanë uruar baballarët për ditën speciale, megjithëse në Shqipëri nuk është festë zyrtare. Kemi marrë dhe ne pak nga të huajt!

LEXO DHE :  Njihuni me 8-vjeçaren meksikane që ka inteligjencë më të lartë se Ajnshtajni

Por le të mbetemi te fotot. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, klubin e baballarëve të famshëm më seksi dhe të pashëm, të botës moderne./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.