Foto/ Arrestohet për drogë, policia shokohet nga ajo që i gjen në telefon

Një grua në Queensland të Australisë, është shpallur fajtore për shkak të tre akuzave brutale, pasi policia gjeti tre video të sajat e cila bënte seks me qenin.
Jenna Louise Driscoll, 26-vjeçe, u përball gjatë ditës së sotme me Gjykatën e Qarkut në Brisbane, ku u shpall fajtore edhe për tre çështje të lidhura me drogën.

LEXO DHE :  Foto/ Arrestohet djali i bosit të drogës në Meksikë, banda e El Capo i vë flakën qytetit

Policia i kishte zbuluar videot pasi kishin sekuestruar telefonin e 26-vjeçares, si pjesë e hetimit për akuzat që e lidhnin atë me drogën.

Ajo pritet që të dënohet më tre nëntor të këtij viti.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.