Foto apokaliptike: Franca në panik nga zjarri

Ky duket se është një vit i mbrapshtë për Francën.

Pas sulmeve terroriste që tronditën vendit është natyra ajo që shkakton dëme dhe panik.

Siç mund të shihet edhe në foto, zjarret e fuqishme kanë pushtuar vendin duke shkaktuar dëme të pallogaritshme.

LEXO DHE :  Turqia dhe forcat kurde akuzojnë njëri-tjetrin për mosrespektim të armëpushimit

Zona më e prekur është Marseja.

Më shumë se 2 mijë zjarrfikëse po luftojnë kundër zjarreve të ndihmuara nga avionë dhe helikopterë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.