Foto/ Angelina Jolie i mahnit të gjithë, pozon topless

Një nga femrat më të bukura të botës ka pozuar topless duke i mahnitur të gjithë admiruesit e saj. Aktorja aq shumë e dashur për të gjithë ka sjell një foto për revistën “Deluxe” ku duket tejet tërheqëse dhe provokuese. Ajo vazhdon të duket seksi, përkundër faktit se pranoi largimin e gjinjve për shkak të rrezikut nga kanceri i gjirit.

LEXO DHE :  Shtatzëni e paplanifikuar? Reagon e revoltuar bashkëshortja e Gaz Pajës  

angelina

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.