Foto/ Aktorja turke shkon në Festivalin e Kanës, pothuajse e zhveshur

Mbrëmjen e djeshme u hap edicioni i 72-të i Festivalit të Filmit në Kanë. Yjet e Hollivudit parakaluan me superveshjet e tyre në çeljen e festivalit. Pjesëmarrës në këtë event ishin yje nga e gjithë bota, informon dritare.net

Aktoret turke, Dilan Çiçek Deniz dhe Meyrem Uzerli gjithashtu ishin në këtë festival.

LEXO DHE :  10 lojërat që do të largojnë fëmijët nga teknologjia

Ndërsa Dilan shkoi veshur me një fustan bojë qielli, dhe bizhuteri që shkonin 800 mijë euro, Meyrem veshi një fustan shuuuuumë transparent.

Aktorja u shfaq në tapetin e kuq, me fustanin gri, që ia nxirrte në sheh, pothuajse të gjitha./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.