Foto/ Aksident tek Rruga e Kavajës, makina përplas rëndë të moshuarin

Një i moshuar është dërguar në gjendje të rëndë për jetën në spital pasi është përplasur nga një makinë.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë te “Rruga e Kavajës” në Tiranë. Një automjet ka përplasur 67-vjeçarin teksa po kalonte me biçikletë. Ai është dërguar me urgjencë në spital.

LEXO DHE :  Bleona Qereti, një yll në çmimet Grammy!

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e automjetit./d.m-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.