Foto/ Aksident në Kavajë, humb jetën 27-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Kavajë.

Mësohet se pas një aksidenti të rëndë ka humbur jetën një 27-vjeçar, i quajtur Çaush Ballabani.

Mësohet se 27-vjeçari që shihni në foto, ka qenë duke ecur me biçikletë teksa është përplasur nga një makinë në qendër të qytetit pranë Prokurorisë.

Ballabani ka qenë duke u kthyer nga puna në shtëpi.

Autori i aksidentit ka ikur nga vendi i ngjarjes ndërsa policia është në kërkim të tij./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Luli mbeti vetëm, iu luta si të ishte nimfa më e bukur e Durrësit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.