Foto/ Aksident i rëndë në zonën e Maminasit, mungon Policia

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën në zonën e Maminasit. Siç duket edhe nga fotot e ardhura në dritare.net, makina e aksidentuar ka bllokuar trafikun, duke shkaktuar radhë të gjata makinash. Ende nuk ka një bilanc viktimash. Ndërsa, forcat e Policisë nuk kanë mbërritur ende në vendngjarje./dritare.net

LEXO DHE :  Ja fruti që duhet të hani, për gjumë të qetë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.