Foto/ Ahmetaj: Ky është thelbi i protestës së opozitës së bashkuar!

Pas tensioneve të shkaktuara para Kryeministrisë, ka reaguar edhe ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj. Përmes një postimi në Facebook, Ahmetaj poston foton e një qytetari teksa në një dorë mban foton e Ramës të lyer me bojë në Parlament dhe në tjetrën ka një pankartë ku shkruan: “Hapni lotot”
Ahmetaj shkruan se, thelbi i opozitës është hapja e lotove./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shifrat/ 14 mijë shqiptarë aplikuan për azil në janar-korrik 2019

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.