Foto/ A besoni se ekziston një vend i tillë?

DCIM100MEDIADJI_0166.JPG

Po, ekziston dhe ndodhet në Dubai.

“Kopështi i mrekullive”-është një ndër pikat kryesore turistike në Dubai, dhe tanimë është në Librin e Rekordeve Ginis.

Vështirë të besohet, por në këtë kopësht lulëzojnë plotë 100 milionë lule.

LEXO DHE :  Hipokrizia me Shkodrën, zhbën opozitën, jo 30 qershorin

Kopështi është i mbushur me ngjyra, dhe duket thjeshtë i mrekullueshëm./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.