Foto/ 40-vjeçarja Katie Price tërheq vëmendjen e të gjithëve

Katie Price po pushon në Mallorca të Spanjës, pasi ka përfunduar filmimet për koleksionin e ri të linjës së saj të veshjeve.

40-vjeçarja, nënë e 5 fëmijëve u shfaq seksi ndërsa pozonte me rroba banje dhe një bluzë rrjetë sipër.

LEXO DHE :  Foto/ Si ishin dhe si janë? Ja gratë e famshme me bashkëshortët e tyre!

Fotot e publikuara kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë mediave rozë në botë, pasi 40-vjeçarja shfaqet me linja mjaft seksi./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.