Foto/ 3 javë mes alkoolit dhe seksit, ja si festojnë norvegjezët përfundimin e shkollës!

Adoleshentët norvegjezë, përfundimin e vitit shkollor e shoqërojnë me 3 javë shthurje mes alkoolit dhe seksit në publik.

Mediat shkruajnë se kjo tashmë është bërë traditë, pasi që të futen në jetën e të rriturve, studentët duhet që të plotësojnë sfida nga më të ndryshmet brenda këtyre tre javëve.

LEXO DHE :  Pse atletet Converse All Stars nuk do të dalin kurrë nga moda!

Festimet e shfrenuara nisin nga mesi i prillit, që i bie semestri i fundit në shkollë dhe planifikimet se çfarë do të bëjnë nisin disa muaj përpara./ e.k-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.