Foto/ 16 ushqime që po na vrasin ngaladë

Dietat tona të përditshme dhe ushqimet e pakontrolluara janë në shumë raste mjaft të dëmshme.

Disa nga ushqimet që i përdorim çdo ditë, çojnë në presion të lartë të gjakut, kolesterol të lartë, sëmundje të zemrës, diabet, madje edhe kancer

LEXO DHE :  U ndje keq gjatë mësimit, ndërron jetë 19-vjeçari shqiptar në Itali

Por kush janë ushqimet që duhet të duhet të bëjmë kujdes kur i hamë?
Shikoni fotogalerinë më poshtë./ I.M-Dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga facebook, për të parë fotogalerinë ju lutem klikoni në www.dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.