Foto/ 12 fustane vjeshte që nuk do nguroni t’i blini

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njoh me fustanet e vjeshtës.

Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft elegantë.  Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  “Kam frikë nga plakja… rrudhat”. Rrëfimi që i mora Fatos Baxhakut në vitin 2014


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.