Forcat Speciale pushtojnë edhe Vlorën, kontrolle për armë dhe drogë

RENEA ka mbërritur edhe në Vlorë.  Forcat speciale kanë kryer një operacion në lagjen ‘Partizani’, në Vlorë dhe raportohet  një person i shoqëruar.

Operacioni ka nisur në orët e para të mëngjesit, në bashkëpunim me policinë e Vlorës, aksioni pranë spitalit të qytetit.

LEXO DHE :  Gaz Paja pro teatrit të ri: Dua zhvillimin për vete dhe brezat që do vijnë

Burime nga policia bëjnë me dije se gjatë këtij operacioni, janë sekuestruar rreth 50 kg lëndë narkotike hashash si dhe disa armë. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.