Flori Mumajesi, tjetër deklaratë për këngën Plas

Që prej prezantimit të këngës së tij më të fundit, enkas për Këngën Magjike, Flori Mumajesi deklaroi në studion e emisionit E diela Shqiptare, se kënga nuk i është kushtuar asnjë prej vajzave të showbizit, duke lënë të nënkuptuar se këngëtari këngën Plas, e kishte për një vajz që nuk bënte pjesë në botën e muzikës.

Por siç duket Flori po na bën lëmsh me deklartat e njëpasnjëshme, vetëm pak orë më parë, në një nga postimet në Instagramin e tij ai ka thënë se kënga është e të gjithëve, nuk është vetëm e tij.

LEXO DHE :  Dalin fotot, ja si do të duket djali i Meghan dhe Harryt kur të rritet!

 

 

View this post on Instagram

 

Plas Link ne bio

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

‘’Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime… Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertetDASHURIA I JEP KUPTIM JETES. #plas#kengamagjike2018’’-shkruan Flori./A.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.