Flet i dashuri deputet i Ilda Bejlerit!

Klevis Balliu, deputeti i qarkut të Korçës ka folur për të kaluarën e tij. Ai ka treguar se në moshën 16-vjeçare ka punuar si kamrier në një nga lokalet e Tiranës.
Balliu tregon se si u takua rastësisht me ish-kryeministrin Sali Berisha, ndërsa po kërkonte për të atin, Fahri Balliun, botuesi i gazetatës “55”.

“16 vjeç kam punuar kamerier te Piazza. Në një rast nuk e gjeta babanë dhe u futa nëpër zyrat e PD-së dhe gabimisht u futa dhe të zyra e doktorit, z. Berisha”, është shprehur Klevisi.

LEXO DHE :  Inva Mula tregon pse e mori me vete vajzën e vogël kur vizitoi familjet e prekura nga tërmeti

Po ashtu, deputeti është përfolur së fundmi edhe për lidhjen e tij me gazetaren sportive Ilda Bejleri. Ai nuk e ka mohuar lidhjen, por përgjigjen ka preferuar ta anashkaloje thjeshtë me një buzëqeshje./L.P./Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.