Flet Bes Kallaku, pas lajmit për aksidentin e rëndë të tij më Xhensilën

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më të pëlqyera në showbiz-in shqiptar. Besi dhe Xhensila njihen për karrierën dhe jetën e tyre bashkëshortore. Së fundmi Besi dhe Xhensila janë prekur nga një lajm i rremë, i cili ka qarkulluar në rrjet. Në këtë lajm thuhet se, ats ishin aksidentuar dhe kjo Xhensila ndodhej në gjendje kritike për jetën. Por përballë kësaj situate, nuk ka munguar as reagimi i Besit, i cili përmes një postimi në Instagram, shkuan i revoltuar për këtë lajm. Besi shprehet se, janë në gjendje të mirë shëndetësore, duke akuzuar portalin për lajm të rremë dhe të pafiltruar.

LEXO DHE :  Foto/ Këto mama të famshme nuk pretendojnë të jenë perfekte dhe tregojnë jetën reale!

“Gjithçka ka një limit, deri këtu jo, nuk mund të kuptohet dhe as të pranohet një lajm apo një titull i tillë për disa klikime më shumë. Turp dhe injorancë e madhe të abuzosh në këtë mënyrë. Lavdi Zotit jemi mirë vetë dhe s’ka ndodhur asgjë, por po na lë zemra Ijen, mamanë, prindërit e familjarët, duke lexuar këto idiotësira që përhapen pa filtra.”,- shkruan besi./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.